Login

Als je inzicht hebt in jezelf, dan zie je je plek in de wereld

Martine Verhaeghe
De Kleine Iris
Waterhoek 2A
B 8340 Damme-Moerdijk België
00-3250500871 / 32476312170
info@dekleineiris.com
dekleineiris.com

Flevoland

Astrid Broekman
De Binnentuin
Hollywoodlaan 89
1325 HP Almere
06-44629367
debinnentuin@me.com
coachingdebinnentuin.nl/coachingdebinnentuin.nl
Maddy de Bruin
Noordermeent 2
8317 AA Kraggenburg
0527-252739 en 06-36511279
maddy.debruin58@gmail.com

Friesland

Anne Crivits
Corylus, praktijk voor Biografiek en Geneeskunst
Zevenblad 15
8935 RK Leeuwarden
06-12519777
annecrivits@gmail.com
praktijkcorylus.nl
Annita Lageweg
Praktijk Biografiek
De Ikker 1
9062 HN Oentsjerk
06-50900787
annitalageweg@hotmail.com
annitalageweg.nl
Yvonne Meesters
Dialogos
De Wissel 7
8454 KS Mildam
0513-681569
info@levensvragen.nu
levensvragen.nu

Gelderland

Monique Baeten
Motetstraat 2
7323 LE Apeldoorn
06-41869604
info@moniquebaeten.nl
moniquebaeten.nl
Hannie Bakker
Bongert 13
6994 BV De Steeg
06-25182676
bakker.hannie@gmail.com
Paula Boon
Levensloopgesprek
Nengermanhof 1
7231 BP Warnsveld
06-47775405
paulaboon@levensloopgesprek.nl
levensloopgesprek.nl
Nicole Cuppens
Biografiewerk Nicole Cuppens
Scharenburg 16
4011 EK Zoelen
06-28020084
info@nicolecuppens.nl
nicolecuppens.nl
Annette Filippo
BRAQUE, Instituut voor Biografische Storytelling
Oranjelaan 12
3851 RK Ermelo
06-51214886
annette@instituutbraque.nl
instituutbraque.nl
Hilde Hooiberg
Digame
Talingsingel 36
6883 CW Velp
06-27311283
hildehooiberg@online.nl
digame.nu
Ruth in 't Veld
Wegwijs in ouderschap
De Moesmate 13
7206 AC Zutphen
0575-530860 en 06-33164602
rintveld@outlook.com
Annemarie Kistemaker
De Levenskijker
Burgemeester van Rielstraat 1
6987 AX Giesbeek
06-12694316
amkistemaker@planet.nl
Anneke Sondaal
Wijnand van Arnhemweg 30
6862 XM Oosterbeek
026-4434996 of 06-20534232
boekenpad@gmail.com
boekenpad.nl
Hans van Tol
Schonenbergsingel 52
6881 MS Velp
06-30450304
vantol@online.nl

Limburg

Monique Vollebregt
Rijksweg 220
6247 AP Gronsveld
043-4082277 en 06-14138574
monique.vollebregt@gmail.com

Noord-Brabant

Marianne de Bondt
Bandeliersberg 242
4707 SG Roosendaal
06-22998185
mvc.debondt@tiscali.nl
Marian de Rijk
Kansrijk Coaching
Marijkestraat 24
5761 AX Bakel
0492-340414
rijk@kansrijkcoaching.nl
kansrijkcoaching.nl
Monique Heijting
De Nachtmens
Seringenstraat 17
5213 GS Den Bosch
06-27076225
info@denachtmens.nl
denachtmens.nl
Carla van Dijk
NELMEZZO
Den Bult 16
5616 GH Eindhoven
06-21805963
carlavandijk7@gmail.com
Lies von Meyenfeldt
De Nachtmens
Seringenstraat 17
5213 GS 's Hertogenbosch
06-27076225
info@denachtmens.nl
denachtmens.nl

Noord-Holland

Joanna Haaker
Odelinde
Jasonstraat 38
1076 LC Amsterdam
06-21209941
info@odelinde.nl
odelinde.nl
Lucie Kahn
Rijnstraat 43
1823 EB Alkmaar
072-5114699 en 06-22613810
lucie.kahn@gmail.com
Femke Kegel
Coachingspraktijk De Kern
Potvis 44
1797 TA Den Hoorn
06-26876072
info@onderzoekineigenleven.nl
onderzoekineigenleven.nl/
Wytske Kelling
Rond ouder en kind
van IJsselsteinlaan 29
1181 PT Amstelveen
06-20682536
wytske.kelling@gmail.com
Susanne Kruys
BRAQUE Instituut voor Biografische Storytelling
Egelantier, Gasthuisvest 47
2011 EV Haarlem
06-54935929
susanne@instituutbraque.nl
instituutbraque.nl
Sandra Maks
BRAQUE, Instituut voor Biografische Storytelling
De Egelantier, Gasthuisvest, Haarlem
2011 EV Haarlem
06-51687784
sandra@instituutbraque.nl
instituutbraque.nl
Maarten Moens
De Vuurcirkel
Paardenweide 216
1689 ML Zwaag
06-25525702
info@devuurcirkel.nl
devuurcirkel.nl
Robertine Romeny
Eerste Weteringdwarsstraat 34/3R
1017 TN Amsterdam
06-27232357
roromeny@gmail.com
Renée Rosenboom
De Levensstudio
Korte Singel 32
1402 SK Bussum
06-24257650
renee@levensstudio.nl
levensstudio.nl
Marianne Ruisendaal
Bentveldseweg 103
2111 EC Aerdenhout
023-5263061 en 06-10343501
marianne@marianneruisendaal.nl
marianneruisendaal.nl
Femke van Mossel
Schietspoel 9
1251 XT Laren (NH)
06-34815429
femkevanmossel@gmail.com

Overijssel

Antonia Hilhorst
Bureau DRAN
Het Sift 8
7595 LE Weerselo
06-52093240
antonia@bureaudran.nl
bureaudran.nl
Maaike van Keimpema
Praktijk voor Biografiek
Kwint 21
8265 SV Kampen
06-10759864
mvankeimpema@hotmail.com

Utrecht

José Baarsen-Vreeburg
Elykya
de Baander 48
3823 VK Amersfoort
033-4564485 en 06-40777868
Elykya.kunstzinnigetherapie@gmail.com
elykya.nl/
Wil Bree
Het Tuinhuis: De Sterre Roos
Kraaibeek 60
3971 LJ Driebergen
06-48190964
info@levenspaden.nl
levenspaden.nl
Arianne Collee
Draad van Arianne
Dudokkwartier 12
3723 AV Bilthoven
06-36168836
info@draadvanarianne.nl
draadvanarianne.nl
Cecile Daniels
Rooseveltlaan 592
3526 BE Utrecht
06-18131379
danielscmd@hotmail.com
Josien de Vries
3Consult
Blauwe Pannen 19
3962 GE Wijk bij Duurstede
06-27020041
josien@3consult.nl
3consult.nl
Vera Klein
Stadhouderslaan 51B
3583 JD Utrecht
030-6958944 en 06-15571272
vera@biografiek.nl
veragklein.nl
Cocky Kok
Het Gulden Spoor
Prinses Irenelaan 4
3956 XR Leersum
06-27032820
kok.c@hetnet.nl
hetguldenspoor.nl/
Sylvia Kuilman
Arrenslaan 2
3705 VL Zeist
030-6933780 en 06-21281139
sylvia_kuilman@hotmail.com
Dana Ploeger
Dana Ploeger Coaching en Biografiewerk
Bernulfusstraat 34
3817 BL Amersfoort
06-45320583
dana@danaploeger.nl
danaploeger.nl
Marjon Vijn
Autobiografisch Schrijven
Uilenkamp 14
3972 XR Driebergen
06-23918878
marjonvijn@gmail.com
schrijvenoverjeleven.nl

Zuid-Holland

Gerda Bakker
Magnoliastraat 5
2565 BW Den Haag
070-3698164 en 06-30282246
gerdabakker64@hotmail.com
Ivet Sevincsoy
Viriya
Biderdijkstraat 60
2513 CR Den Haag
06-24864099
ivet@viriya.nu
viriya.nu
Joke Steigstra
Ganzekruid 7
3086 RK Rotterdam
jokesteigstra@xs4all.nl
jelevensloop.nl
Fred van Damme
Mens en arbeid
Vissersdijk Beneden 70
3319 GW Dordrecht
06-15606341
FredvanDamme@Mensenarbeid.net
mensenarbeid.net
Diane van den Elshout
Dinamiq
Bachstraat 167
2901 JZ Capelle a/d IJssel
010-4470824 en 06-25143667
dinamiq.diane@gmail.com